Chcete priviesť návštevníkov z neplateného vyhľadávania (SEO)

Chcete priviesť návštevníkov z neplateného vyhľadávania (SEO)

Pomaly ale isto do cieľa.

Pomaly ale isto do cieľa.

Ako pracujeme?

Sadneme si s Vami a vypočujeme si Vás.
Robíme analýzu kľúčových slov t.j. zistíme aké slová používajú ľudia vo vyhľadávaní.
Analyzujeme web z pohľadu obsahového a technického.
Vypracujeme dokument plný technických a obsahových odporúčaní. Súčasťou dokumentu je aj zoznam odporúčaní ako ďalej s webom pracovať.
Odporúčania do webu zapracujeme my alebo to skontrolujeme, v prípade, že máte svojich programátorov.

Kontaktujte nás

 

SEO je odvodené od skratky z anglického jazyka – search engine optimization, čo znamená prispôsobenie alebo vylepšovanie pre vyhľadávací motor alebo vyhľadávací robot.

Vo vyhľadávaní Google sa nachádzajú webstránky alebo odkazy na webstránky. Potom sú tam odkazy na mapy (lokálne SEO), platená reklama (PPC), obrázky, atď.

Keď niekto povie, že webstránka (resp. web) získala návštevu zo SEO, myslí sa tým návštevnosť z organického vyhľadávania. Táto návšteva je zdarma.

Na to aby sa web dostal do organických výsledkov vyhľadávania, musí spĺňať veľa faktorov. Sú to technický stav webu, obsahový stav webu, odkazy vedúce na túto doménu a ďalšie aspekty.

Technický stav

Technický stav znamená, že či je webstránka vôbec nájditeľná a priechodná. Ako rýchlo sa načíta. Či je prispôsobená pre mobily a tablety. Pokiaľ webstránku vyhľadávač už pozná, čiže ju našiel, či na druhej strane vyhľadávač nie je zahltený príliš veľkým počtom podstránok daného webu.

Obsahový stav

Obsahový stav znamená či sa vôbec na danej stránke nejaký obsah nachádza a v akom stave. Či web používa také isté kľúčové slová aké používajú aj ľudia vo vyhľadávaní.

Odkazy

Odkazmi môžu byť slová alebo obrázky na ktoré keď kliknem tak sa dostanem na inú podstránku v rámci toho istého webu alebo na iný web. Odkazy majú byť prirodzené. To znamená že ich nemá byť príliš veľa a v odkaze nemajú byť používané okaté spôsoby napríklad že na web stránku je odkazované len jedným kľúčovým slovom v rovnakom tvare.

 

Pre lepšiu predstavu uvádzame ilustráciu výsledkovej listiny Google:

 
 
vysledkova-listina-google